Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Julius Meinl tēju sortiments

Julius Meinl tēju kolekcija – tā ir tējas sortimenta daudzveidība, augsts ekspertu zināšanu līmenis, kas uzkrāts kompānijā 150 gadu laikā. Priekš mums Rietumu pieredze un Austrumu gudrība apvienojas tējā, saplūstot vēlmē pēc baudas!

LAPU TĒJA

Julius Meinl lapu tēja – tā ir mūsu uzņēmuma nešaubīga izvēle. Visi mūsu tējas sastāvdaļas savāktas pasaules labākajās tējas plantācijās un tām tiek veikta īpaša kvalitātes kontrole. Vienkārši atrodiet savu garšu!

Uzzināt vairāk par lapu tēju

PAKETĒTĀ TĒJA VIENAI TASEI

Šī kolekcija sastāv no 19 Tea Bags tēju veidiem, kuri paketēti vienai tējas tasei. Paketēs ietilpa klasiskās melnās un zaļās tējas šķirnes, ārstējošo zāļu tēju kopums, kā arī augļu kompozīcijas uz garšas pamata. Pateicoties tējas lapu speciālai apstrādes tehnoloģijai, paketētā tēja atšķiras no citām ar savu ekstrakcijas ātrumu , kas būtiski paātrina tējas pagatavošanas procesu. Tējas paketes materiāls ir ekoloģiski tīrs un bioloģiski izšķīstošs, nebojā tējas garšu, tas nepiesārņo apkārtējo vidi. Katrai tējas paketei ir individuāls iepakojums, kas ļauj ilgstoši saglabāt tējas lapu svaigumu.

Uzzināt vairāk par paketēto tēju

PAKETĒTĀ TĒJA TĒJKANNAI JEB BIG BAG

Jaunās organiski sertificētas Julius Meinl tējas, tagad arī Latvijā! Big Bag tēja - paciņu tējas tējkannai - apvieno lapu tējas kvalitāti un paciņu tējas ērtību, turklāt bez makslīgām aromatizētājiem un krāsvielām. Izcila izvēle viesnīcām, haute cuisine restorāniem un kafejnīcām, kuru saimnieki vēlās iepriecināt savus viesus!

Uzzināt vairāk par paketēto tēju