Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Kafijas superautomāts JM DC F2 PLUS

Apraksts:

F2 ir jaunas paaudzes kafijas superautomāts, kas, pateicoties izciliem tehnoloģiskiem risinājumiem, garantē lieliskus rezultātus tasē un piedāvā maksimāli augstu programmēšanas iespēju līmeni, kas apmierinās pat visprasīgākos klientus. Profesionālais kafijas aparāts ar asketisku modernu dizainu, var izturēt ļoti augstu slodzi pateicoties neatkarīgiem boileriem un inovatīvai hidrauliskai sistēmai, kas ļauj strādāt neapstajas pat pie ļoti intensīva noslogojuma.

Divas atsevišķas kafijas dzirnaviņas dod iespēju izmantot 2 dažādas kafijas šķirnes un noregulēt 2 speciālas maluma pakāpes , kas būs labāk piemērotas attiecīgajam dzērienam. F2 kafijas automāts ir aprīkots ar 2 sauso produktu tvertnēm dāva papildus iespējas receptūrām gan šokolādei, gan riekstu kapučīno, gan kafijas dzērieniem ar sauso pienu.

Metāla kafijas grupa un inovatīva elektroniskā sistēma, kas kontrolē un regulē temperatūru, garantē maksimālu termostabilitāti, kas ir neatņemāma  ideālas tasītes sastāvdaļa.

Jaunā piena pūtošanas sistēma  (Foaming process control) piedāvā unikālu piena putiņu  konsistenci un tekstūru.

Kaut gan F2 superautomāta platums ir tikai 34 cm. tas ļauj pagatavot espresso, melnu kafiju, cappuccino, cafe latte un ļoti daudz citu dzērienu, izmantojot arī pašu sastādītas receptūras. Aparātam ir iespēja saprogrammēt dzērienus  un saglābāt iestātījumus, izmantojot intuītīvi saprotamu skārienjūtīgu ekrānu.

Tehniskie parametri:

48 dzērienu programmas
Elastīgums un maksimālas programmēšanas iespējas
10" krāsains skārienjūtīgs displejs
2 sauso produktu tvertnes - 600 g pienam un 1 kg kakao pulverim
2 kafijas dzirnaviņas
1 karstā ūdens krāns
Kafijas biezumu atvilkne - līdz 100 porcijām
Iebūvētas keramiskas dzirnaviņas
Karstā ūdens boileris - 0,7 l
Tvaika boileris - 0,7 l
USB ports
Kafijas pupiņu tvertnes - 1,2 kg x 2 
Izmēri (PlxDzxAu) - 340x540x830 mm
Svars - 45 kg
Spriegums - 230 V 
Jauda - 3400/3800 Vt


 Pieejams iegādei: jauns: 4200 EUR + PVN vai 185 EUR + PVN mēnesī (noma ar izpirkuma tiesībām 24 mēn.) (komplekts:  kafijas superautomāts + ledusskapis) 

Dalīties: