Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Divradziņu kafijas aparāts Rancilio Epoca DE

Apraksts:

Kā ir zināms, vislielākas  Itālijas kompānijas, kuras šodien ražo tradicionālu kafijas aprīkojumu, bija dibinātas 20. gadsimta pirmajā pusē, - tajā laikā espresso pagatavošanas tehnoloģija tikai sāka iekarot pasauli. Uzņēmums Rancilio nebija izņēmums.

1927. gadā itālietis Roberto Rancilio personīgi savāca pirmo komerciāla tipa kafijas aparātu bāram. Viņš nasauca to "La Regina", bet tajā pašā gadā atvērto kafijas aprīkojuma ražošanas uzņēmumu - "Officine meccaniche RR". Daudzu gadu garumā kompānija nepārtraukti attīstījās: paplašinājās ražošana,  bija ieviestas jaunas tehnoloģijas un bijas modernizēts kafijas aparātu ārējais izskats.  Pēc Otrā pasaules kara beigām Rancilio kļuva par līderi profesionālo kafijas aparātu tirgū Itālijā. 

Rancilio šodien - tas ir ne tikai Itālijas līderis, bet arī viens no vadošajiem spēlētājiem pasaules tirgū.

Kompānija piedāvā saviem klientiem plašu profesionālo kafijas aparātu izvēli. Rancilio izceļas starp konkurentiem ar izciliem tehniskiem parametriem, kvalitatīviem materiāliem un elegantu dizainu.
Rancilio zinātniskais centrs veic pastāvīgus pētījumus, kuru rezultāti ir kafijas aparātu ražošanas cikla pamatā. Tāda nopietna pieeja pie sava darba palīdz Rancilio speciālistiem sasniegt produkcijas augstāko kvalitāti un iekarot kafijas cienitāju sirdis visā pasaulē.

Piedāvājam Jūsu uzmanībai īstu atradumu priekš vidēja izmēra kafejnīcai vai nelielam restorānam. - Rancilio Epoca DE. Šis aparāts kļūst par uzticīgu partneri Jūsu biznesā: laika pārbaudītas tegnoloģijas, vienkāršs saprotams katram darbiniekam  profesionālais kafijas aparāts bez liekām funkcijām un klasiskais dizains -  pateicoties tām mūsu klienti gadu no gada izvēlās tieši Rancilio Epoca DE.  Ja Jums ir grūti prognozēt kafijas patēriņu savam jaunam uzņēmumam, bet Jūs noteikti vēlāties strādāt ar radziņu tipa kafijas aprīkojumu,  tad šis modelis kļūst par ideālo sākuma komplektu. Ja pēc kaut kāda laika Jūs redzēsiet, ka kafijas aprgrozījums Jums palielinājās, tad mēs Jums piedāvāsim samainīt aparātu uz jaudigāku un jaunāku iekārtu ap papildus funkcijām. Kaut gan tāda nomaiņas iespēja pastāv, daudz klientu tā mīl savus Rancilio Epoca, ka negrib neko mainīt, argumentējot: vecs draugs labāks par diviem jauniem.

Tehniskie parametri:

Automātiskā vērsija
Elektriskā uzsildīšana
Sprieguma stabilizators
Ūdens līmeņa automātiskā kontrole 
Karstā ūdens padeve
Tēraida korpuss, pamats un sāni no plastika
2 tvaika padeves krāni
1 karstā ūdens krāns
Manometrs, Jauda - 4300 Vatt
Kājiņas, kas novērš slīdēšanu (regulējas pēc augstuma)
Elektrība 380 V - lielā rozete
Izmēri PlatumsхDziļumsхAugstums - 780x560x480 mm, Svars – 53 kg
Ražošanas valsts: Itālija 
Ūdens boileris - 11 l
Pieslēgšana pie ūdensvada un kanalizācijas

Pieejams iegādei: 450 EUR + PVN (tikai kafijas aparāts), 600 EUR + PVN (komplekts: kafijas aparāts, kafijas dzirnaviņas un ūdens mikstinātājs) vai bezmaksas nomas līgums pie 8 kg kafijas patēriņa mēnesī (par komplektu: kafijas aparāts, kafijas dzirnaviņas un ūdens mikstinātājs). 

 

Dalīties: