Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Divradziņu kafijas aparāts Cimbali M100 GT - sarkanais - koncepts "2020"

Apraksts:

Dizains un funkcionalitāte apvienojas jaunajā Cimbali M100

Elegance, uzticība, enerģijas taupīšana un nevainojams darbs pat liela noslogojuma brīdī. M100 ir jaunā profesionāla iekārta modernam kafijas bārmenim: korpusa līnijas atgādina retro kafijas iekārtas ar hidrauliskām grupām, tajā pašā laikā touch screen izvēlnes katrā kafijas grupā  liek domāt, ka nākotne ir jau klāt! Šīs kafijas aparāts ir daļa no Julius Meinl slavena „2020” koncepta, tas ir automātiski savienots ar 1862 Mahlkonig dzirnaviņām un automātisko temperu. Tas praktiski izslēdz cilveciska faktora kļūdas, un garantē nevainojamo Julius Meinl kvalitāti katra tasītē. Uzzini vairak par jauno 2020 konceptu šeit.

Tradicionālais espresso kafijas aparāts ar divām darba grupām. Kafijas aprīkojumam ir mikroprocesors, kas palīdz ļoti ātri un viegli ieprogrammēt devas kafijai un karstam ūdenim. Patentēta ekskluzīva Cimbali termosistēma: 10 litru boileris, 2 tradicionālie siltummainītāji, neatkārīgi kafijas boileri, katrs ar apjomu 400 cc un 800 W rezistors. Ūdens kafijai ir no sākuma uzsildīts siltummainītājā, pēc tam tas vienmērīgi tiek pasniegts kafijas boileros, kur jau tiek uzsildīts līdz vēlamajai pakāpei. 

Šīs kafijas aparāts ir aprīkots ar Cimbali patentētu tehnoloģiju "Smart Boiler", kas ļauj pamatīgi palielināt tvaika un karstā ūdens kapacitāti (+30%).

Automātiskam tvaika pūtotājam ir 4 dažādi darbības režīmi, kuri palīdzēs Jums viegli pagatavot piena pūtas ar dažādām tekstūrām, izmantojot tās noteiktās receptūrās. Tas ieekonomēs kafijas bārmenim daudz laika, bet darbiniekiem, kam trūkst pieredzes darbā ar pienu, dos iespēju sasniegt izcilu rezultātu bez lielas piepūles .

Pateicoties spilgtam dizainam kafijas aparāts protams kļūs par Jūsu iestādes sirdi, centru, kur vienmēr būs redzama  rosība un dzīve. 

Cimbali M100 ir daļa no Julius Meinl koncepta "2020", uzzini vairāk par biznesa iespējām šeit.

Izcila kvalitāte tiek garantēta ar plašām regulēšanas iespējām. Pateicoties displejam, samainīt parametrus ir pavisam vienkārši: var regulēt visas fāzes, sākot no pagatavošanas un beidzot ar pasniegšanu.

Cimbali_M100_back

Tehniskie parametri:

Elektroniskā kafijas aparāta vērsija ar ūdens dozēšanas progammēšanas iespēju un multiboileru sistēmu

- Manuālais tvaika krāns: 1

- Karstā ūdens krāns (programmējams): 1

- Turbosteam (automātisks piena pūtotājs): 1

- Kafijas programmas katrai grupai: 4+1 on/off

- Karsta ūdens programmas: 2+1 on/off

- Boilera apjoms (l): 10 l

- Neatkarīgi kafijas boileri: 2

- Neatkarīgo kafijas boileru apjoms (cc): 400

- Izmēri PxDzxA: 817x559x605 mm

- Svars: 95 kg

- Elektrība: rozete 380 V 

- Jauda: 6000/7100 W

- Pieslēgšana pie ūdensvada 

Ražošanas valsts - Itālija

Pieejams iegādei: 11078.10 EUR + PVN vai apskaties arī mūsu biznesa paku "2020"

Piegādes termiņi: ja nav noliktavā, 4-6 nedēļas.

Dalīties: