Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Kafijas automāts Bianchi Style Touch

Apraksts:

Bianchi Gaia - kafijas automāts, kas ļauj pagatavot 8 dažādus dzērienus ar vienu taustiņa piekarienu. Šis kafijas aparāts izmanto dzērienu pagatavošanā kafijas pupiņas, sauso pienu un kakao pulveri. Bianchi gaia ir ļoti mobils automāts, tas var būt uzstādīts viesnīcās, kafejnīcās, bistro zonās un birojos.

Kafijas aparāts in ērts lietošanā un, atšķirībā no aparātiem, kas izmanto svaigo pienu, neprasa tīrīšanas ar ķīmiskām tabletēm vai šķidrumiem. Augsta kafijas grupa (170 mm) ļaus pagatavot gan mazu espresso, gan lielu cafe latte porciju. Ergonomisks dizains un intuitīvi saprotama dzērienu izvēle, kā arī pogu apgaismojums, padara šo automātu par pievilcīgu papildinājumu modernam uzņēmumam vai pašapkalpošanas zonai.   

Bianchi Style Touch ir Bianchi pedējais modelis ar modernu dizainu un un lielu skārienjūtīgu displeju. Lielākais displejs nekavējoties paradīs ziņojumu par produktu trūkumu vai par tehniskām problēmām.

Tehniskie paramentri:

Pieslēgums pie ūdensvada: Ir 2 modeļi ar pieslēgšanu pie ūdensvada  (var strādāt arī ar sūkni un 19l pudeli) un ar iekšējo 4 litru ūdens tvertni 
Kafijas pupiņu tvertne: 500 g
Kafijas biezumu tvertne: 20-35 tases
Ražotājs: Bianchi - Itālija
Jauda: 2000 W. 
Izmēri (AuxDzxPl) cm: 65,0x45,0x31,0
Tips: automātiskais
Porciju programmēšana: Ir
Svars: 25 kg
Karstā ūdens un tvaika krāns - nav 
Maluma regulēšana: Ir
Porciju skaitītājs: Ir
Kafijas grupas regulēšana pēc augstuma: Ir
Korpuss: metāls un plastikāts

Ir pieejams iegādei: jauns: 1750 EUR + PVN vai 12 mēn. nomas ar izpirkumu līgums  - 150 EUR +PVN mēnesī.

 

 

Dalīties: