Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Inspresso - iedvesmo uz viens, divi, trīs!

Inspresso  kapsulas – tā ir atjaunotā Julius Meinl koncepcija, kura ideāli noder kā mājām, birojam, tā arī iestādēm ar mērenu kafijas lietošanas daudzumu. Viegli nospiežot pogu, Inspresso kapsula Jums dāvā Vīnes kafijas piesātinātu garšu un aromātu.

Inspresso kapsulu kolekcija

Mūsu kapsulas atšķiras ar garšas un smaržas intensitāti – kolekcijā piedāvātas 4 atšķirīgas un iespaidīgas šķirnes. Atliek tikai izvēlēties savu pēc garšas un aromāta!

Inspresso sistēma

Katra Inspresso kapsula ir hermētiski iepakota- tādā veidā saglabājot savu sākotnējo svaigo garšu. Julius Meinl  kapsulu struktūra ir tāda, ka sākumā tajās ūdens iekļūst virsējā kapsulas slānī, pēc tam, tas izsūcas cauri filtram un nokļūst kafijas tasītē espresso veidā.

Kapsulu kafijas aparāti Nespresso

Kafijas pagatavošanai, izmantojot Julius Meinl Inspresso kapsulas, mēs Jums piedāvājam izmantot kafijas aparātus- Nespresso, kuri iz pazīstami visā pasaulē . Tie sevī ietver lietošanas prakstiskumu un vienkāršību, funkcionālu dizainu, elegantas formas, kas atbilst visaugstākajām šo aparātu lietošanas prasībām.

Mūsu kapsulas ir piemērojamas visām Nespresso kafijas aparātu sistēmām. Jaunu kafijas automātu Inspresso ir iespējams iegādāties par 100 EUR (PVN iekļauts). Nespresso kapsulas maksā 3,00 EUR + PVN par 10 kapsulām, ir pieejami četri veidi.

Capsules_machine

Pieci iemesli, lai sacītu „JĀ”! "

Neapšaubāma kvalitāte

  • Kafijas kapsulu unikālā struktūra un dizains ļauj pagatavot ideālas kvalitātes kafiju.

Teicama garša

  • Julius Meinl kapsulas ieguvušas augstākos vērtējumus „aklo” degustāciju laikā

Daudzveidība

  • Nogaršojiet visas četras Julius Meinl  kapsulu veidus – un atrodiet garšu, tieši priekš sevis!

Izsmalcināts dizains

  • Matteo Tuna izstrādāts mūsdienīgs iepakojuma dizains, kas radis iedvesmu no Vīnes modernisma un minimālisma.

Atpazīstamība

    • Katru no kafijas šķirnēm ir viegli atpazīt, pateicoties kapsulu krāsai, kuru izdala katra veida kapsula.

TEHNISKĀ ATBALSTA DIENESTS

Mūsu servisa atbalsta dienests ir pieejams darba dienās, laikā no plkst. 9:00 līdz 17:00. Jums ir nepieciešams atrisināt problēmu ar bojātu kafijas aparātu? Jums ir nepieciešama papildus informācija par mūsu produkciju? Mūsu atbalsta dienests Jums gatavs sniegt palīdzību! Sazināties ar Julius Meinl  klientu apkalpošanas centru Jūs varat pa tālruni vai rakstot uz e-pastu.

Pārējā laikā, vēršaties pie saviem menedžeriem tiešā veidā-izejamās dienās ir pieejama dežūrbrigāde.

Tehniskā dienesta tālrunis: 67911110

E-mail:  info@meinl.lv (ar atzīmi Service)