Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Biznesa paka "2020"

3 SOĻI, LAI IEGŪTU SVAIGU KAFIJU Jauna tehnoloģija. Jauns dizains. Svaiga kafija.

“Ceļojumu atklājumi sastāv nevis no jaunas ainavas meklēšanas, bet no spējas redzēt jauno”. Marsels Prusts

2020. - NĀKOTNE IR JAU KLĀT

Perfekta kafija bez kompromisiem, vissvaigākās tehnoloģijas un ultramoderns dizains. 

1. SOLIS - AROMA FEZ KAFIJA

Slēgtā uzglabāšana no grauzdēšanas brīža līdz malumam un pagatavošanai. Tagad Aroma Fez nāk revolucionārā iepakojumā 3 x 1kg sadalījumā, kas nodrošina vēl ilgāku garšas noturīgumu un svaigumu. Katrā no trim nodalījumiem ir ierīkots individuāls aizbīdnis, kas ļauj atvērt 1 kg nodalījumu atsevišķi, tādējādi nodrošinot hermētisku uzglabāšanu pārējiem diviem nodalījumiem. Tas nodrošina svaigu kafiju visas darbības laikā priecējot Jūsu viesus ar svaigu kafijas garšu un aromātu. Jauns Aroma Fez ir aprīkots ar automatizētu RFID čipu, kas tiek identificēts ar jauno Julius Meinl Premium dzirnavām. Tas iedarbina dzirnavas un kontrolē malšanas procesu optimizējot maltas kafijas daudzumu un to kvalitāti.

Perfekts kafijas maisījums tiek radīts saskaņā ar UTZ sertifikācijas atbilstību, kura sastāvā ir rūpīgi atlasītas 100% augstkalna augoša Arabikas pupiņas no labākajiem kafijas audzēšanas reģioniem Brazīlijā un Austrumāfrikās valstīm. Lēnā izaugsme, augstienes starp 800 un 2100 m virs jūras līmeņa labvelīgi ietekmē uz ķiršu nobriešanas periodu, kas pozitīvi iedarbojas uz garšu un kvalitāti.

2. SOLIS - KAFIJAS DZIRNAVIŅAS AR AUTOMĀTISKO TEMPERI

Kafijas malšanas pēc pieprasījuma (On Demand) principa nodrošina maksimālu svaigumu un pilnu garšu katrā kafijas tasītē. Katra kafijas porcija tiek samalta uzreiz pēc pieprasījuma. Portafiltra identificēšana ir tiešām unikāla opcija šīm dzirnavām. Vienkārši paņem rokā vajadzīgo tev portafiltru pēc tavas izvēles, un dzirnavas automātiski sasmalcinās tajā vajadzīgo tev kafijas daudzumu. Jums pat nevajag spiest uz nekādām pogām! Dzirnavas ir aprīkotas ar RFID sistēmu, kas ļauj dzirnavām identificet portafiltru (single vai double) izmēru un samalt tajā vajadzīgo kafijas daudzumu automātiski. Šī sistēma funkcionē bez kļūdām. Vienkārši izvēlēties vajadzīgo portafiltru, bet pārējo padarīs dzirnavas.

Kafijas dzirnaviņas aprīkotas ar automātisko maltas kafijas temperēšanas sistēmu. Inovātivāka kafijas saspiešana sistēma pasaulē nodrošinās Jūs ar pastāvīgu nevajnojāmo kafijas sablivošānu katrā kafijas pagatavošanas reizi. Vienkārši novietojiet Jūsu portafiltru ar samalto kafiju zem automātiska tempera un Jūsu kafija tiks vienmerīgi sablīvota. Jums ir obligāti jasablīvē kafiju, lai dabūtu dzērienu. Dzirnavas un kafijas aparāts ir savienoti viens ar otru, kas nozīme, ka tie savā starpā nepārtraukti "komunicē", lai pārliecinātos, ka kafijas samalšanas un sablīvēšanas process ir pilnībā pabeigts. Tātad, ja nav kafijas sablīvēšanas (Tamping), tas nozīmē, ka ” nav kafijas." Tā ir visaptveroša kafijas kvalitātes kontrole.

3. SOLIS - KAFIJAS APRĪKOJUMS CIMBALI M100

 M100 Espresso automāts ir La CIMBALI zīmola flagmanis. Šis kafijas aparāts pastāvīgi regulē ūdens padevi priekš katras tasītes. Ja ūdens caurtece ir pārāk īsa vai gara, tad mašīna dod kafijas bārmenim signālu par nekorektu kafijas pagatavošanu. Tas uzlabo ievilkšanas procesu un ekstrakcijas laikus, lai nodrošinātu perfektu kafijas tasi.

Excellence pārņem visu pasauli. Julius Meinl 2020  ir jauns kafijas kvalitātes koncepts, kurš domāts visprasīgākājam kafijas gardēžiem pasaulē. Tas ir visaptverošs kvalitātes koncepts premium gastronomijai, tiem kuri meklē kaut ko ekstraordināru un sagaida tikai labāko...” Katru dienu miljoniem kafijas tasītes tiek pasniegtas no Vīnes līdz Maskavai, no Čikāgas līdz Melburnai, tradicionālos kafijas namiņos un stilīgos lounge bāros. Tā ir kafija, kas atbilst mūsu klientu visaugstākajām prasībām. Ar 2020 koncepta attīstību, mēs paplašinam mūsu līderpozīcijas šajā super-premium kafijas segmentā. Un Jūs esat laipni aicināti kļūt par vienu no mums!

MŪSDIENĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Atklājiet sev mūsdienīgas tehnoloģijas kopā ar augstu kvalitāti un modernu dizainu.

 • Kafijas šķirne: 1862
 • Kafijas aprīkojums: Cimbali M100
 • Kafijas dzinaviņas: Mahlkonig 1862 new - 1 gb
 • POS materiāli: 48 komplekti Trend, 12 Latte glāzes, 12 ūdens glāzes, 12 paplātes, 4 priekšautigaismas reklāma, 2020 izkārtne
 • Mārketinga budžets: 6 %
 • Serviss: ir iekļauts nomas maksā
 • Mēneša nomas maksa: 350 EUR + PVN 
 • Līguma termiņš: 36 mēneši
 • Avanss: pēc līguma parakstīšanas pirms kafijas aprīkojuma pasūtīšanas klientam tiek izrakstīts priekšapmaksas rēķins 2 mēnešu nomas maksu apmērā - 700 EUR + PVN
 • Pēc 36 mēnešiem viss kafijas aprīkojuma komplekts pāriet klienta īpašumā.
 • Pasūtīt biznesa paku "2020"