Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Kafijas automāts Simonelli Prontobar

Apraksts:

Simonelli Prontobar profesionālais kafijas aparāts viegli pielāgojas pie dažādiem darba apstākļiem. Šis kafijas aprīkojums nodrošina stabiltāti un, pateicoties jaunam volumetriskam sūknim, īpašu darba klusumu un labāku dzēriena ekstrakciju. Uzlabotā kafijas grupa ir izveidota no metāla, kopā ar inovatīvo sūkni, tā rada perfekto savienojumu, kas ļaus aparātam uztivīgi kalpot, iztūrot pat vislielākas slodzes.

Nav nozīmes, vai Jūs priekšroku atdodat macchiato, cafe latte vai espresso, ar Prontobar palīdzību Jūs varēsiet baudīt visus klasiskus kafijas dzērienus ar ideālu ekstrakciju, nospiežot tikai vienu taustiņu.

Modernākas tehnoloģijas ļauj ievietot visas nepieciešamas funkcijas kompaktā korpusā. Prontobar kafijas aparāts izbrīna ar gudru elektrības taupīšanas sistēmu, tā palīdzēs Jums samazināt elektroenerģijas rēķinus un mazināt uzņēmuma ietekmi uz apkārtējo vidi.  

Tehniskie parametri:

Pieslēgsana ūdenim: Jā
Kafijas pupiņu tvertnes 2 gb:  1000 g x 2 gb
Kafijas biezumu tvertne: 40 tasītes
Ražotājs: Simonelli
Jauda: 2000 W. 
Vienlaicīgi var pagatavot: 2 tasītes
Izmērs (AxDzxP) cm: 60,0x52,0x38,5
Tips: automātiskais ar kapučinatoru
Kafijas porciju programmēšana - ir
Svars: 40 kg 
Karstā ūdens/tvaika caurulīte - ir
Maluma regulēšana - ir
Kafijas ar pienu programmu skaits - 5
Kafijas dzērienu programmu skaits - 8
Porciju skaitītājs - ir
Dozatora regulēšana pēc augstuma  - ir 
Iemērcēšanas funkcija - ir  
Korpuss - metāls/plastikāts abs

 Pieejams iegādei: lietots: 700 EUR + PVN (ar 1 kafijas dzirnaviņām), 800 EUR + PVN (ar 2 kafijas dzirnaviņām) vai bezmaksas nomas līgums pie 12 kg kafijas patēriņa mēnesī 

Dalīties: