Julius Meinl. Iedvesma poēzijai no 1862. gada

Kafijas superautomāts Astoria Gemma Touch Screen

Apraksts:

Gemma ir jaunas paaudzes kafijas superautomāts, kas, pateicoties izciliem tehnoloģiskiem risinājumiem, garantē lieliskus rezultātus tasē un piedāvā maksimāli augstu programmēšanas iespēju līmeni, kas apmierinās pat visprasīgākos klientus. Profesionālais kafijas aparāts ar asketisku modernu dizainu, var izturēt ļoti augstu slodzi pateicoties neatkarīgiem boileriem un inovatīvai hidrauliskai sistēmai, kas ļauj strādāt neapstajas pat pie ļoti intensīva noslogojuma.

Divas atsevišķas kafijas dzirnaviņas dod iespēju izmantot 2 dažādas kafijas šķirnes un noregulēt 2 speciālas maluma pakāpes , kas būs labāk piemērotas attiecīgajam dzērienam. Gemma dāva īstu Itālijas stila espresso kvalitāti: kafija patiesībā ir svaigi samalta, dozēta, apspiesta un  pagatavota, atkārtojot visas profesionālas kafijas bārmeņa darbības.

Metāla kafijas grupa un inovatīva elektroniskā sistēma, kas kontrolē un regulē temperatūru, garantē maksimālu termostabilitāti, kas ir neatņemāma  ideālas tasītes sastāvdaļa.

Jaunā piena pūtošanas sistēma  (Foaming process control) piedāvā unikālu piena putiņu  konsistenci un tekstūru.

Kaut gan Gemma superautomāta platums ir tikai 41 cm. tas ļauj pagatavot espresso, melnu kafiju, cappuccino, cafe latte un ļoti daudz citu dzērienu, izmantojot arī pašu sastādītas receptūras. Aparātam ir iespēja saprogrammēt dzērienus  un saglābāt iestātījumus, izmantojot intuītīvi saprotamu skārienjūtīgu ekrānu.

Tehniskie parametri:

40 dzērienu programmas
Elastīgums un maksimālas programmēšanas iespējas
5,7" krāsains skārienjūtīgs displejs
Speciāla enerģijas taupīšanas sistēma
2 kafijas dzirnaviņas
1 tvaika krāns 
1 karstā ūdens krāns
Kafijas biezumu atvilkne - līdz 100 porcijām
Iebūvēts rotācijas sūknis
Karstā ūdens boileris - 1,2 l
Tvaika boileris - 1,7 l
USB ports
Kafijas pupiņu tvertnes - 1 kg x 2 
Izmēri (PlxDzxAu) - 410x600x790 mm
Svars - 66 kg
Spriegums - 230 V 
Jauda - 3400/3700 Vt


 Pieejams iegādei: jauns: 7000 EUR + PVN vai 300 EUR + PVN mēnesī (noma ar izpirkuma tiesībām 24 mēn.) (komplekts:  kafijas superautomāts + ledusskapis + Brita filtrs) 

Dalīties: